ОСТАННІ НОВИНИ

Свята закінчилися: головну ялинку Львова вже демонтовують

|

Із площі перед Львівською оперою демонтовують головну ялинку міста. Вже традиційно дерево використають для опалення теплиць комунального підприємства. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

4a45dd3-lviv-427

«До демонтажу залучено 6 одиниць техніки. Деревину вивозять вантажівками у тепличне господарство, що на вул.Замарстинівській, 167а. Орієнтовно через 2 години усі роботи щодо демонтажу ялинки будуть закінчені», – розповів головний інженер ЛКП «Зелений Львів» Володимир Чишинський.

Нагадаємо, віддати свої новорічні ялинки на утилізацію можуть і всі охочі львів’яни. Так, 22 січня у Львові організують мобільний пункт для їх збору. Здати ялинку можна буде на вулиці Університетській, 1 (перед парком ім. Івана Франка) з 09.00 до 13.00.

Окрім цього, щоденно ялинки можна безкоштовно здати для утилізації на вулиці Замарстинівській, 167а (ЛКП «Зелений Львів»). Усі зібрані хвойні використають для опалення теплиць комунального підприємства. Також ялинки можна передати на розташовані неподалік котельні, які працюють на твердому паливі, за наявності дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Фото: theinsider.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...