ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові підрядника оштрафували за незаконні поверхи у будинках

|

Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області оштрафував підрядну організацію на 124 тис. грн. за відхилення від проектної документації при будівництві житлових будинків у  Львові на  вулиці Зеленій, 269 та Жасминовій, 5. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДАБІ.

Жасминова

Під час перевірки будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими об’єктами громадського призначення по вулиці Зеленій, 269 та багатоквартирного житлового будинку (№2 на генплані) на вул. Жасминовій, 5 зі знесенням будівель ДАБІ виявила, що підрядник – ПАТ фірма “Галбуд” – відхилилась від проектних рішень. А саме влаштовано житлові поверхи в технічному поверсі. Таким чином фірмою-підрядником збільшено поверховість у двох багатоквартирних житлових будинках.

За дані правопорушення Департамент ДАБІ у Львівській області оштрафував підрядну організацію на 124 тис. грн. та видав приписи, якими зобов’язав привести об’єкти будівництва у відповідність до проектної документації.

Фото: www.skyscrapercity.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...