На українсько-польському кордоні фіксують рекордні черги

|

У Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України, що охороняє кордон з країнами Європейського Союзу та Республікою Молдова Львівському порталу повідомили про  збільшення пасажирського та транспортного потоків у період новорічних та Різдвяних свят.

кордон

Так, в період з 1 до 10 січня Західний кордон перетнуло понад шістсот п’ятдесят тисяч осіб та більше двохсот тисяч транспортних засобів, що на 11 відсотків більше в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року.

Зокрема, найбільше зростання зафіксовано на українсько-польському кордоні, українсько-угорському та українсько-словацькому кордоні.
Аналітики регіонального управління зазначають, що дана тенденція по збільшенню потоку є характерною щороку, оскільки чимало громадян України слідує саме у цей період на відпочинок до країн Європейського Союзу, а також значна кількість наших співвітчизників та туристів з Європи їдуть до України на святкові дні.

Нагадаємо, що до 20 січня на окремих пунктах пропуску прикордонники ініціюють дві автомобільні черги: для автомобілів із закордонною та вітчизняною реєстрацією.

Фото: ДПС

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...