ОСТАННІ НОВИНИ

Учні Львівщини – найкращі в Україні

|

Львівщина стала першою в Україні за кількістю вступників, які набрали 400 балів під час ЗНО. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

ЗНО

Львівщина зайняла перше місце за результатами ЗНО з української мови і літератури, історії України, біології, фізики, математики та географії. Окрім цього, регіон посідає друге місце з англійської мови та четверте – з хімії. Про це повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олександра Небожук під час звіту про підсумки роботи галузі освіти Львівщини у 2015 році та завдання на 2016 рік.

«Я дуже дякую педагогічній спільноті Львівщини, дітям та батьками, які зуміли у 2015 році якість освіти Львівщини поставити на перше місце в Україні», – сказала Олександра Небожук.

Окрім цього, вона наголосила, що Львівська область посіла перше місце в Україні за кількістю вступників, які набрали 400 балів під час ЗНО. Окремо Олександра Небожук відзначила тих абітурієнтів, які набрали 200 балів з української мови, а це 32 учні.

«Нам було приємно, що 19 загальноосвітніх навчальних закладів Львівщини серед сотні найкращих в Україні за результатами ЗНО з української мови і літератури,. Особливо нас  тішить  те, що це не лише міські школи, а також навчальні заклади, які знаходяться в районах”,- зазначила вона.

Фото: соціальні мережі

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...