ОСТАННІ НОВИНИ

Український фільм про Майдан має високі шанси взяти «Оскар»

|

Українська документальна стрічка про Євромайдан «Зима у вогні: боротьба України за свободу» Євгена Афінеєвського увійшла до п’ятірки номінантів на премію «Оскар» в категорії «найкращий повнометражний документальний фільм». Про це повідомляє Сultprostir.

1442812910-7692-zima-v-ogne (1)

«Для нас потрапляння в п’ятірку стало достатньо дивовижною річчю. Мова йде не тільки про художню цінність і масштабності картини, але про політичну ситуацію. Це кілок у горло російським пропагандистським зомбі. А що стосується самого фільму, то потрібно розуміти, що Голлівуд добре сприймає масштабні стрічки, батальні полотна і емоційну складову. А в цьому аспекті «Зима у вогні» спрацьовує, в картині є потужний емоційний посил. Ми бачили сльози в кінці фільму в залах Торонто, Венеції і в США, у людей непідготовлених, які не стикалися з таким матеріалом. Це дозволяє говорити про те, що ми до них достукалися. І хоч суперники у нас досить сильні, шанси у кіно є», – прокоментувала Cultprostir сопродюсер фільму «Зима у вогні» Ліна Клебанова.

Стрічка буде змагатися за головну премію з фільмами «Емі», «Що сталося, Місс Сімон», «Земля карателів» та «Погляд тиші».

Фото: unian.ua

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...