ОСТАННІ НОВИНИ

На футбольних матчах буде присутня поліція

|

Сьогодні, 14 січня, відбулася нарада за участю керівництва Національної Поліції України, Федерації футболу України та Прем’єр-ліги, на якій було вирішено повернути правоохоронців на стадіони під час футбольних матчів. Про це повідомляє ФФУ, передає кореспондент Львівського порталу.

policia

Зустріч такого калібру було проведено вперше з моменту появи в Україні новоствореного органу виконавчої влади. Діалог футбольних функціонерів із правоохоронцями мав на меті обговорення майбутніх координаційних дій задля покращення взаємозв’язку та співпраці при проведенні футбольних матчів.

Під час засідання було досягнуто низки важливих домовленостей. Зокрема, Національна Поліція призначатиме співробітників з оперативних та слідчих підрозділів для взаємодії з фахівцями ФФУ при розгляді правопорушень у зв’язку з набранням чинності Закону України «Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань».

Важливою віхою для забезпечення безпеки та громадського порядку до, під час та після проведення футбольних матчів стане залучення працівників Національної Поліції безпосередньо до території спортивних споруд.

Також учасники зустрічі прийняли рішення щодо створення робочої групи з представників Національної Поліції і ФФУ задля відпрацювання механізму взаємодії спотерів і співробітників по роботі з вболівальниками футбольних клубів/регіональних федерацій.

Фото: соціальні мережі

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...