ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян кличуть на конкурс «щедрих» льодових фігур

|

З 18 до 19 січня з 14:00 год. традиційно напередодні закінчення Різдвяних свят на території Різдвяного ярмарку у Львові пройде конкурс льодових скульптур. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

лід

Майстри виготовлятимуть мистецькі шедеври із льоду на ярмарковій площі біля міської ялинки.

Цьогоріч скульптури будуть об’єднані єдиною концепцією. «Щедра» – ця тема уособлює в собі цикл святкувань українців ще з доби дохристиянства, які щедро переплелися з традиціями християнської Європи.

«Маємо щастя, що всі наші слов’янські символи ми зберегли і надалі їх пропагуємо, поширюємо і показуємо людям, розповідаємо і відкриваємо їхні таємниці. Саме у цьому розгадка нашого генетичного коду і пояснення, чому наш рід настільки сильний духовно. Створені скульпторами різдвяні, новорічні символи будуть виконані в кризі, матеріалі теж дещо символічному, бо зимова крига скресає в пору слов’янського співання щедрівок», – розповів скульптор Тарас Бенях.

«Виставка стала доброю традицією для Львова у період Різдвяних свят. «Вже декілька років поспіль ми проводимо цей конкурс, він традиційно привертає увагу багатьох львів’ян, та гостей нашого міста. Тож магія та атмосфера, коли просто неба із холодної криги митці створюють прекрасні скульптури, буде чудовим завершальним акордом ярмарку і цьогоріч», – зазначила Ольга Гренах, арт-директор Різдвяного ярмарку у Львові.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...