ОСТАННІ НОВИНИ

РФ веде гібридну війну проти Європи та Туреччини, але не відступається від агресії щодо України, - Турчинов

|

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов наголошує, що Російська Федерація веде гібридну війну не лише проти України, а й проти Європи та Туреччини. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі РНБО.

viyskovi_0c93c (1)

О.Турчинов нагадав, що під час розслідування теракту у Стамбулі, внаслідок якого загинуло 10 людей, з яких щонайменше вісім – громадяни Німеччини, а 15 осіб отримали важкі поранення, спецслужби Туреччини затримали трьох російських громадян, підозрюваних у причетності до організації цього злочину та у зв‘язках з ІДІЛ.

«Останнім часом з‘являється все більше і більше інформації стосовно активної участі громадян Росії в діяльності терористичної організації ІДІЛ та впливу на її діяльність російських спецслужб. Окрім того, аналіз авіаударів, завданих російською авіацією в Сирії, свідчить про знищення, в першу чергу, не військових баз ІДІЛ, а мирних об’єктів регіональної інфраструктури: лікарень, хлібопекарень, елеваторів, підприємств, житлових будівель», – зазначив Секретар РНБО України.

Водночас він заявив, що авіаудари російської авіації спричинили гуманітарну катастрофу в регіоні. «Постійна небезпека для життя, неможливість гідного існування призводить до мільйонних міграційних хвиль, скерованих до Туреччини та країн Європи. Внаслідок цього зростає рівень терористичної загрози та соціально-економічної дестабілізації в цих країнах», – сказав він.

«Саме тому можна зробити висновок, що і у 2016 році Росія продовжує проводити гібридну війну не лише проти України, а й проти ЄС та Туреччини. Це робиться для послаблення позицій цих країн та примушення їх до співпраці з Російською Федерацією на її умовах «боротьби проти тероризму», – зазначив Секретар РНБО України.

О.Турчинов наголосив, що «Кремль не відступається і від своїх агресивних намірів щодо України». У цьому контексті він нагадав про заяву міністра оборони Російської Федерації Сергій Шойгу щодо намірів посилити військову присутність Росії на західному напрямку, зокрема, у частині створення нових військових баз та полігонів, формування нових бойових підрозділів російських збройних сил.

Фото: ipress.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...