ОСТАННІ НОВИНИ

Казахстан не підтримає антиукраїнські санкції Росії

|

Сьогодні, 11 січня, Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Республіки Казахстан Нурсултаном Назарбаєвим, в якій вони обговорили подальшу стратегічну співпрацю між країнами. Про це йдеться на сайті Президента України, передає кореспондент Львівського порталу.

Nazarbaev

Президенти обох держав обговорили ситуацію, що склалася у зв’язку з російським ембарго на українську продукцію та заборону на транзитні перевезення.

Казахстанська сторона підтвердила свою спрямованість на виконання чинних двосторонніх та багатосторонніх угод з Україною з метою недопущення будь-яких дискримінаційних заходів в українсько-казахстанській торгівлі.

Петро Порошенко наголосив, що подібні дії Росії порушують Віденську конвенцію щодо права міжнародних договорів, а також відповідні правила та норми СОТ. У зв’язку з цим Глави держав обговорили можливості налагодження транзиту українських товарів з метою запобігання негативному впливу дій Росії на товарообіг між Україною та Казахстаном, а також країнами Азії.

Президенти Порошенко та Назарбаєв також обговорили ситуацію на Донбасі, зокрема ініціативу української сторони щодо розгортання на окупованих територіях міжнародного миротворчого контингенту.

Фото: rian.com.ua

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...