ОСТАННІ НОВИНИ

Понад 60 спортсменів Львівщини готуються до участі у Літніх Олімпійських Іграх

|

Наказом Міністерства молоді і спорту України затверджено список спортсменів України – кандидатів до участі в Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року у місті Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Серед них понад 60 спортсменів з Львівщини. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Rio2016

Львівщину у цьому списку представляють 63 спортсмени (серед них 33 жінок) – представники 12 видів спорту (бокс, вільна боротьба, важка атлетика, велосипедний спорт, веслування, дзюдо, художня гімнастика, стрільба з лука, стрільба кульова, сучасне п’ятиборство, теніс настільний, фехтування). 11 львів’ян із них є Заслуженими майстрами спорту України. Найбільше атлетів області представлено у вільній боротьбі (19), стрільбі злука (10), фехтуванні (10), кульовій стрільбі (7).

Спортсмени розподілені трьома групами: елітна, провідна, перспективна. При цьому до елітної групи спортсменів України входять 18 представників Львівщини – серед яких видатні постаті світового спорту: Яна Шемякіна (фехтування), Дмитро Грачов, Маркіян Івашко, Георгій Іваницький (стрільба злука), Юлія Ткач, Оксана Гергель, Василь Шуптар (вільна боротьба), Роман Бондарук, Олег Царьков, Павло Коростильов (кульова стрільба), Ігор Шимечко (важка атлетика), Тарас Міщук (веслування), Андрій Федечко (сучасне п’ятиборство) та ін.

Наймолодшим представником Львівщини у списках кандидатів на участь у чергових Іграх Олімпіади є 17-річна борчиня Соломія Вольська (вільна боротьба), найстаршою за віком – досвідчена Леся Леськів (кульова стрільба).

Список спортсменів Львівської області – кандидатів до участі в Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

Бокс – 3 спортсменів (чоловіки)

  1. (1) Іван Данча (1994);
  2. (2) Назар Куротчин (1993),
  3. (3) Роберт Мартон (1997, консолідований залік Закарпатська область)

Вільна боротьба – 19 спортсменів (3 чоловіків, 16 жінок)

  1. (4) Василь Шуптар (1991, консолідований залік м. Київ)
  2. (5) Оксана Гергель (1994, консолідований залік Волинська область)
  3. (6) Лілія Горішна (1994, консолідований залік Волинська область)
  4. (7) Тетяна Кіт (1994, консолідований залік Івано-Франківська область)
  5. (8) Юлія Ткач (Остапчук) (1989, консолідований залік Волинська область)
  6. (9) Андрій Квятковський (1990, консолідований залік Івано-Франківська область)
  7. (10) Юлія Благіня (1994, консолідований залік Хмельницька область)
  8. (11) Тетяна Лавренчук (1993, консолідований залік Житомирська область)
  9. (12) Лариса Скоблюк (1993, консолідований залік Рівненська область)
  10. (13) Іван Петрів (1992, консолідований залік Івано-Франківська область)
  11. (14) Оксана Ващук (1989, консолідований залік Волинська область)
  12. (15) Соломія Вольська (1999)
  13. (16) Олександра Когут (1987)
  14. (17) Мар’яна Колос (1997)
  15. (18) Ангеліна Лисак (1998)
  16. (19) Марія Лівач (1991, консолідований залік Тернопільська область)
  17. (20) Оксана Лівач (1997, консолідований залік Івано-Франківська область)
  18. (21) Алла Черкасова (1989, консолідований залік Хмельницька область)
  19. (22) Ольга Шнайдер (1992)

Важка атлетика – 2 спортсменів (чоловіки)

  1. (23) Ігор Шимечко (1986)
  2. (24) Володимир Гоза (1996)

Велосипедний спорт – 1 спортсмен (жінка)

  1. (25) Тетяна Клімченко (1994)

Веслування на байдарках і каное – 2 спортсменів (чоловіки)

  1. (26) Тарас Міщук (1995)
  2. (27) Віталій Вергелес (1989)

Художня гімнастика – 1 спортсменка

  1. (28) Анастасія Возняк (1998, консолідований залік м. Київ)

Дзюдо – 4 спортсменів (3 чоловіків, 1 жінка)

  1. (29) Сергій Дребот (1987)
  2. (30) Василина Кириченко (1996)
  3. (31) Денис Біліченко (1988, консолідований залік Дніпропетровська область)
  4. (32) Дмитро Канівець (1991, консолідований залік Полтавська область)

Стрільба з лука – 10 спортсменів (5 чоловіків, 5 жінок)

  1. (33) Дмитро Грачов (1983)
  2. (34) Георгій Іваницький (1992)
  3. (35) Маркіян Івашко (1979)
  4. (36) Вероніка Марченко (1993)
  5. (37) Катерина Палеха (1980)
  6. (38) Сергій Макаревич (1995)
  7. (39) Максим Попович (1996)
  8. (40) Соломія Гнип (1997)
  9. (41) Наталія Лук′янова (1995)
  10. (42) Соломія Трапезнікова (1997)

Стрільба кульова – 7 спортсменів (4 чоловіків, 3 жінок)

  1. (43) Роман Бондарук (1974)
  2. (44) Павло Коростильов (1997)
  3. (45) Олег Царьков (1988)
  4. (46) Наталія Кальниш (1974, консолідований залік Дніпропетровська область)
  5. (47) Поліна Конарєва (1997, консолідований залік Дніпропетровська область)
  6. (48) Володимир Пастернак (1989)
  7. (49) Леся Леськів (1963)

Сучасне п’ятиборство – 2 спортсменів (чоловіки)

  1. (50) Андрій Федечко (1990)
  2. (51) Юрій Федечко (1992, консолідований залік м. Київ)

Теніс настільний – 2 спортсменів (1чоловік, 1 жінка)

  1. (52) Олександр Дідух (1982, консолідований залік Чернігівська область)
  2. (53) Ірина Моцик (1990)

Фехтування – 10 спортсменів (5 чоловіків, 5 жінок)

  1. (54) Шемякіна Яна (1986, консолідований залік м. Київ)
  2. (55) Анфіса Почкалова (1990)
  3. (56) Ксенія Пантелєєва (1994)
  4. (57) Юлія Свистіль (1995)
  5. (58) Олександра Сенюта (1991, консолідований залік м. Київ)
  6. (59) Клод Юнес (1989)
  7. (60) Павло Сирачинський (1986)
  8. (61) Ростислав Герцик (1989)
  9. (62) Пилип Колесніков (1992)
  10. (63) Олександр Ваулін (1994)

Фото: god-2016.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.