ОСТАННІ НОВИНИ

П'ять населених пунктів на Львівщині досі без газу

|

Споживачам Львівщини почали відновлювати газопостачання після аварії на магістральному газопроводі. Так, його вже відновили половині споживачів Самбірського та Городоцького районів Львівської області. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі «Львівгазу».

5555c28de9fa1

Наразі постачання газу відновлено до чотирьох населених пунктів Городоцького району, а саме: у село Коропуж, Коропуж Запанське, Романівка Хішевичі. Також блакитне паливо уже подано до п’яти  сіл Самбірського району – села Коропуж, села Чайковичі, сала Погірці, сала Подільці та сала Сусолів. Загалом після аварії на магістральному газопроводі блакитним паливом уже мають можливість користуватися приблизно 1,5 тис. споживачів.

Роботи із відновлення газопостачання тривають ще у п’яти населених пунктах Самбірського району. Їх планується закінчити вже до кінця дня.

«Щоб оперативно відновити газопостачання споживачам двох районів області, наші фахівці задіяли резервний розподільний газопровід. Він буде використовуватися тимчасово, поки не завершаться відновлювальні роботи на магістральному газопроводі. Після цього постачання газу буде переключено на газопровід, який йде від ГРС «Коропуж». Для споживачів такі роботи не завдадуть жодних незручностей», – розповів начальник Самбірського управління експлуатації газового господарства ПАТ «Львівгаз» Ігор Бровий.

Як Львівський портал вже повідомляв, 10 січня внаслідок аварії на магістральному газогоні Управління магістральних газопроводів на ділянці  МГ «Комарно – Дроздовичі» поблизу села Круковець Самбірського району було припинено постачання газу до 14 населених пунктів Львівщини. 

Фото: pmg.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...