ОСТАННІ НОВИНИ

Мешканців сіл в Україні найбільше у Львівській області

|

На початок 2015 року  у Львівській області  мешкало 2537,8 тисяч осіб: з них 61% населення міст, а 39% – сільське населення. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

administratyvnyy_podil_lvivskoi_oblasti_velyka_1452510795_613x749.086_3_0

«Сільське населення Львівщини налічує майже 991 тисячу осіб. Й за цим показником область посідає перше місце в Україні. Наш регіон посідає другу сходинку в Україній за щільністю населення. Звісно, що щільність населення є більшою у районах, які є найближчими до Львова та прикордонних територіях, а найменшою – у гірських районах та на півночі області», – зазначила начальник головного управління статистики у Львівській області Свiтлана Зимовiна.

За словами Світлани Зимовіної, протягом останніх років зберігається  тенденція до збільшення народжуваності. Щодо смертності населення, то цей показник є одним із найнижчих в Україні. “Варто також зазначити, що упродовж останніх років на Львівщині спостерігається чітка тенденція до зменшення різниці між народжуваністю і смертністю”, – додала Світлана Зимовіна.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...