ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині страйкуючі шахтарі погрожують перекрити проїзд в Польщу

|

Шахтарі , що страйкують у Львівській області, мають намір 12 січня перекрити митні переходи з Польщею. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

шахтарі

“Немає впевненості у шахтарів, що в січні зарплата буде виплачуватися, так само, як і в лютому. Вчора відбулося засідання місцевої організації незалежних працівників України. Також інша профспілка активізувався. Прийнято рішення провести збори по всіх інших шахтам в регіоні, саме у Львівській обл., які повинні визначитися, набудуть страйк чи ні “, – сказав він.

У той же час, за його словами, шахтарі вирішили 12 січня перекрити митні переходи з Польщею, щоб привернути до проблеми громадськість. “Уже прийнято рішення 12 січня перекривати митні переходи з Польщею для того, щоб привернути увагу не тільки центральних органів влади до того бардаку, який склався в паливно-енергетичному комплексі, і бездіяльності міністра Демчишина разом зі своєю командою, а для того, щоб привернути увагу всієї міжнародної громадськості “, – додав Волинець.

2 січня гірники шахти “Степова” ДП “Львіввугілля” (с. Глухів Львівської області) почали стихійний страйк через заборгованість по заробітній платі. Волинець уточнив, що на сьогодні гірникам підприємства заборгували 78% зарплати за листопад і 100% – за грудень 2015.

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Чому держбюджет має платити зарплату шахтарям ? Своє вугілля вони продають комерційним структурам . Куда зникають гроші від проданого вугілля ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...