ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові діють пункти обігріву для безхатьків

|

У зв’язку із похолоданням, у місті діють пункти обігріву для потребуючих. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Центр обліку бездомних

В приміщенні Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб (вул. Кирилівська, 3а)працює пункт денного обігріву бездомних. Ще один пункт обігріву розміщено в центральні частині міста у приміщенні ЛКП «Княже місто» (вул. Тиха, 5).

Людина, яка не має де жити, може прийти в Центр обліку та нічного перебування бездомних  переночувати, отримати теплий чай та їжу. Зазвичай бездомні не залишаються у Центрі обліку на день. Враховуючи це, працівники центру вживають заходів, щоб забезпечити можливість перебування в теплі безхатченків також впродовж дня.

«Пункт денного обігріву бездомних городян розміщено в приміщення Центру обліку і нічного перебування бездомних на вул. Кирилівській, 3а, ІІ поверх. Безхатченки можуть безперешкодно тут погрітись. Окрім обігріву вони мають можливість попити чай, а також проконсультуватись з соцпрацівником Центру. В приміщення Центру є можливість розмістити 55 безхатченків. Ще один пункт, де можна погрітись, розташовано в центральній частині міста — в приміщені ЛКП «Княже місто», що на вул. Тиха, 5», – розповідає в.о. начальника управління соціального захисту Ігор Кобрин.

Нагадаємо, Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на «вулиці», зокрема: веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову прописку, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав.

Контакти Центру обліку та нічного перебування бездомних: вул. Кирилівська, 3А, телефони: 233-14-79, 233-10-49.

Фото: m.20minut.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...