ОСТАННІ НОВИНИ

Українці витрачають у Польщі більше грошей, ніж німці

|

Загалом щороку Польщу відвідують майже два мільйони українських туристів. Протягом перших трьох кварталів минулого року кількість українців, що побували у країні над Віслою, зросла на 3,6%, передає УНН із посиланням на “Польське радіо”.

польша

Як наголосив керівник Польської туристичної організації у Києві Влодзімєж Щурек, незважаючи на падіння курсу гривні та воєнні дії, українці надалі приїжджають до сусідньої західної країни. І сьогодні 40% усіх виїздів українців за кордон припадає саме на Польщу.

Подібність культури, ментальності та мови – усе це сприяє відвідинам. “Польща – це така країна, куди українці їздять на хвильку, пожити трохи в інших умовах, припинити думати про війну, зарядитися новим ентузіазмом до життя. А крім цього, ще й покупки”, – наголошує В.Щурек.

Ще донедавна українці були другою за кількістю групою туристів, які відвідували Польщу, – сьогодні, щоправда, їх випередили британці. Та все одно, громадяни України витрачають у країні над Віслою більше грошей (нічліги, ресторани, музеї, інші туристичні об’єкти), ніж німці, – 460 доларів за один приїзд.

Для залучення українських туристів працює й Польська туристична організація у Києві, минулого року, наприклад, країну відвідало більше 70 українських журналістів. Згодом у ЗМІ з’явилося багато матеріалів про польські регіони. Тож і не дивно, що українці поступово освоюють не тільки Підкарпаття, Малопольщу та Варшаву, а й узбережжя Балтійського моря, Вармію і Мазури, а також Підляшшя.

 

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...