ОСТАННІ НОВИНИ

Терористи заробляють на торгівлі жінками і посилюють чистки власних рядів

|

За інформацією місцевих мешканців, банди російсько-терористичних військ, котрі дислокуються в районі н.п. Озеряновка Донецької області, викрадають молодих жінок (здебільшого віком 25-26 років). Загарбники утримують полонянок у наметах, практично просто неба, а нещодавно налагодили канал продажу дівчат за кордон.

баба

Про це Львівському порталу повідомили у прес-центрі штабу АТО.

Батькові однієї з таких дівчат, який приїхав за своєю донькою, бойовики прострілили ноги. Той, хто це вчинив, був затриманий так званим «МДБ» неіснуючої «ДНР». Ватажки бойовиків ініціювали розслідування.

Водночас, за інформацією компетентного джерела з підконтрольної бойовикам території, у тому ж районі виявлені невідомі бандформування. Вірогідно, що це посібники терориста з позивним «Вагнер», які ймовірно причетні до ліквідації ватажків проросійських озброєних банд, зокрема очільника організованого злочинного угрупування «Призрак» – Мозгового, а також лідера «6 окремого мотострілецького качачого полку «ЛНР»» – Павла Дрьомова тощо.

За даними джерела, після рішення «МДБ ДНР» від 11 грудня 2015 року про посилення контррозвідувальних заходів та боротьби проти самочинства деякі бандформування «ДНР» очікують на подальшу перевірку й відповідні санкції.

Окрім того, за даними нашої розвідки, в одному із підрозділів російсько-терористичних військ, що чинить злочини проти українців неподалік Маріуполя, рішенням російських кураторів було усунуто від керівництва «командира». Це викликало неабияке обурення в лавах окупантів, близьке до бунту бандитів проти своїх господарів з Росії.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...