ОСТАННІ НОВИНИ

Яніка Мерило стане директором з інновацій Львова

|

Міський голова Львова запросив на посаду директора з інновацій Яніку Мерило. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Яніка Мерило

Нагадаємо, Яніка Мерило досі була радником міського голови Львова. Саме завдяки активній участі Яніки Мерило у Львові цього року вже створено Особистий кабінет мешканця, введено більше 20 електронних послуг, вперше в Україні видано ІД-картки учасників АТО, пілотувати такі проекти, як БанкІД (Ощадбанк і Приватбанк) і МобілІД (Київстар).

Відтак, основними завданнями Яніки Мерило на посаді директора з інновацій будуть: ефективне управління існуючими ІТ-рішеннями (аудит і введення, відповідно до кращих можливих практик), впровадження інноваційних рішень для вирішення існуючих завдань і проблем, створення більш ефективного та відкритого спілкування влади і громади, бізнесу (електронний уряд і послуги), створення та імплементація рішень Smart City, створення екосистеми інновацій і розвиток інноваційного підприємництва та інвестицій.

«Для мене вкрай важливо показувати результати, а це можливо тільки з прогресивною і сильною командою. Ми багато чого зробили за останній рік, але ми ще на самому початку. Я дуже рада, що я виправдала довіру мера Андрія Садового, якого я вважаю прекрасною людиною і менеджером, і що ми продовжуємо з командою Львова співпрацювати ще більш тісно для створення найбільш інноваційного міста України. При цьому інновація – не мета. Моя мета – з допомогою інновацій зробити місто для мешканців ще більш комфортним, затишним і відкритим, починаючи з рішень електронного транспорту та медицини до електронних послуг та екосистеми для народження інновації», – прокоментувала Яніка Мерило.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...