ОСТАННІ НОВИНИ

Львів'ян запрошують до філармонії на театралізоване дійство «Маланка»

|

Львівська обласна філармонія запрошує 14 січня на театралізоване дійство «Маланка». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі філармонії.

43ea268e-ba55-4d42-82df-188dad29d8e1

Традиційно, на свято Василя, у четвер, 14 січня, 2016 о 19.00 Галицький академічний камерний хор під керівництвом народного артиста України Василя Яциняка запрошує слухачів до Львівської обласної філармонії разом зустріти величне свято Української Маланки та надовго зберегти атмосферу Різдва. Серед виконавців концерту, окрім Галицького академічного камерного хору, Василь Долішній та Мар’яна Ферендович (диригенти-хормейстери), Марта Бундз (фортепіано).

Звучатимуть українські старовинні й сучасні колядки, щедрівки, віншування українських композиторів. А на сцені філармонії триватиме театралізоване дійство «Маланка» українського композитора Романа Цися. Проведе вечір кандидат мистецтвознавства Оксана Король.

Як розповів народний артист України, керівник Галицького академічного камерного хору Василь Яциняк, «ідея проведення традиційних різдвяних концертів виникла, насамперед, щоб продовжувати традиції наших дідів-прадідів, які стосуються стародавніх обрядів, прославлення Різдва Христового і народження нашого Спасителя, а хор зустрічає Маланку у спосіб академічного концерту».

Світла музика колядок, щедрівок і віншувань принесе добро, мир і злагоду на весь наступний рік, а також достаток і добробут у кожну оселю.

Фото: філармонія

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...