ОСТАННІ НОВИНИ

Новий бюджет – це продовження корупції та економічної руйнації держави, - Юлія Тимошенко

|

Державним бюджетом на 2016 рік практично скасовуються 32 соціальні закони та залишається корупційна система відшкодування ПДВ. Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила в програмі «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер».

timoshenko

«Це бюджет продовження хаосу, корупції, бюджет стагнації української нації. Він продовжуватиме зменшувати темпи економічного зростання. По суті, відбудеться подальша економічна руйнація держави! Я не знаю, де ця мораль і де ця совість! 32 закони скасовані цим бюджетом», – наголосила вона.

Лідер «Батьківщини» пояснила, що йдеться, передусім, про соціально незахищені верстви населення – самотніх матусь, діточок з інвалідністю, дітей-сиріт, чорнобильців, афганців, воїнів АТО.

Як повідомила Тимошенко, скасована доплата за сніданки для учнів початкової школи, діти-сироти та обдаровані діти позбавлені права на позаконкурсний вступ до ВНЗ, а інвалідів війни позбавили права безкоштовного проїзду в громадському транспорті.

«Забрали пільги у родин Небесної сотні. Цей уряд перейшов усі межі моралі!» – обурилася політик.

Вона також розкритикувала відсутність коштів для індексації зарплат і пенсій, збільшення податкового тиску на малий та середній бізнес, позбавлення фермерів пільг.

«Збільшуються податки на малі підприємства, які працювали за спрощеною системою оподаткування, а для фермерських господарств збільшено майже вдвічі фіксований податок на землю та скасовані пільги на ПДВ», – пояснила  лідер фракції.

Юлія Тимошенко розповіла, що бюджет практично ухвалювався в тіньовому режимі: «Усі клани в кулуарах, у тіньовому режимі домовилися, а точніше – змовилися,  про продовження існування тіньової системи відшкодування ПДВ, а це найбільша корупція в бюджеті».

«Знову намагалися корумпувати мажоритарних депутатів. Ходили по залу, пропонували їм до 10 і більше млн на кожен округ депутата, який проголосує! Нашим депутатам-мажоритарникам пропонували по 10 млн. гривень за те, що вони проголосують за бюджет. Такого корумпованого хамства замість бюджетного процесу я просто не пам’ятаю», – обурено заявила вона.

Тимошенко пояснює  «істерію уряду» навколо процесу ухвалення бюджету його професійною нездатністю.

«Вони говорять: якщо бюджет не був би ухвалений, то була б катастрофа, падіння курсу до 100 грн. (за дол. США), руйнація всього на світі. Це абсолютна істерія, яка прикриває нездатність цього уряду і новосформованої більшості в парламенті практично формувати правильну політику!» – зазначила лідер фракції.

Окрім цього, політик упевнена, що себе вичерпав «формат уряду і формат більшості, сформованої явочним порядком перед голосуванням за бюджет», і що діячі, які себе дискредитували, мають піти з політики.

«Якщо не змінюється соціальна політика, політика підтримки економіки України, якщо не змінюється тарифна політика, якщо не має жодного елементу підтримки підприємців, розвитку нашої держави, фінансування ключових  інфраструктурних проектів, то навіщо потрібен такий уряд і такий парламент. Навіщо потрібен такий абсолютно спотворений бюджет?» – резюмувала Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» також вважає, що під час ухвалення проекту Державного бюджету на 2016 рік у Верховній Раді з’явилася нова коаліція з фракцій «Народний фронт», Блок Петра Порошенка та депутатів колишньої Партії регіонів.

«Бюджет-2016 став бюджетом створення нової провладної коаліції в парламенті. Вона з’явилась по факту голосування за бюджет і включає в себе фракцію прем’єр-міністра «Народний фронт», фракцію Блока Петра Порошенка, а також великої кількості депутатів колишньої Партії регіонів», – сказала Тимошенко.

На її думку, «парламент розділився на тих, хто живе по-старому, і тих, хто готовий реально модернізувати та змінювати країну, і такий водорозділ був очевидним!»

Лідер фракції розповіла про послідовну позицію «Батьківщини», яка одностайно не голосувала за руйнівний урядовий бюджет на 2016 рік, та інших депутатів, які не голосували, аби не стати «спільниками корупції».

«Де-факто стара коаліція, яка передбачала демократичні цінності, правильні процедури, дотримання коаліційної угоди, була практично зруйнована урядом і провладними фракціями», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Фото: telegraf.com.ua

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Думаю ті що голосували за “жити по-новому” вже нажилися і зрозуміли, що це їх помилковий вибір. Вірю, що на наступних парламентських виборах більшість свідомих та думаючих українців проголосують за “Батьківщину”, а на президентських – за Юлію Тимошенко!

  2. Ця влада сама собі підписала вирок забравши пільги та виплати в соціально незахищених категорій громадян. Юлія Володимирівна завжди відстоює інтереси народу а особливо малозабезпечених осіб

  3. Дивує чому не змінено уряд який не проводить нагальних та очевидних реформ, та взагалі НІЯКИХ. Керувати країною повинні фахівці незалежно від партійності. Тоді буде результат

  4. Народ, та коли вже нарешті ви зрозумієте що Україну може підняти з колін тільки ЮЛЯ!!!!

  5. Вся надія на Бога. Щоб дав мудрості нашому народу. Щоб очистив нас від дріб’язкової заздрості, ненависті, і всього, що не дає нам розправити плечі і стати гідними людьми. Вірю і захоплююся Юлієї Тимошенко. Успіхів у всьому, шановна Юлія Володимирівна.

  6. Одна жінка а протистоїть цілій системі…Мудра, послідовна,чесна, вимоглива. Все подолаємо і все зможемо тільки з Тимошенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...