ОСТАННІ НОВИНИ

Мешканців Львівщини закликають дотримуватися правил користування газовими приладами

|

Мешканців Львівщини закликають обережно поводиться із газом та опалювальними приладами. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

9d8d0b1ea950abf420cfdac5f28e9ad9

Як зазначив директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Андрій Умрихін, протягом останніх двох тижнів в області виникло 4 небезпечних події, пов’язаних з отруєнням чадним газом, унаслідок яких постраждало 6 осіб.

Зокрема, 14 грудня у Збиранці через отруєння вихлопними газами від бензогенератора померли дві особи. Ще одну смерть зафіксовано 19 грудня у Миколаєві: в приватному будинку через отруєння чадним газом загинув чоловік. Уже наступного дня, 20 грудня, у селі Ралівка Самбірського району отруїлись чадним газом двоє людей, які потрапили до реанімаційного відділення Самбірської ЦРЛ. А 26 грудня у Солонці Пустомитівського району отруїлась чадним газом місцева мешканка, яка також зараз у лікарні.

Щоб запобігти небезпеці, департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА закликає мешканців області неухильно дотримуватися правил експлуатації побутових газових приладів. А саме:

-відкривати кватирку на час роботи газових приладів;

-перевіряти наявність тяги в димоходах та вентиляційних каналах;

-слідкувати, щоб димові та вентиляційні канали були завжди справні;

-не закривати решітку вентиляційного каналу;

-не залишати працюючі газові прилади без нагляду;

-вчасно виявляти відсутність тяги в димових та вентиляційних каналах
і повідомляти про це будинкоутримувачів;

-після закінчення користування газовими приладами перекрити крани
на газових приладах і перед ними;

-у разі несправності газового обладнання викликати працівників ПАТ “Львівгаз”;

-негайно перекрити контрольні крани на газових приладах у разі витоку газу або раптового припинення подачі газу і повідомити аварійну службу за телефоном 104.

Водночас, департамент цивільного захисту ЛОДА закликає мешканців області, які використовують для опалення житлових приміщень печі на інших видах палива (вугілля, дрова тощо), неухильно дотримуватися зазначених вище правил щодо наявності тяги, справності вентиляційних та димових каналів, а також правил пожежної безпеки.

Фото: bolshoyvopros.ru

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...