ОСТАННІ НОВИНИ

Іноземцям дозволили служити в Нацгвардії

|

Президент України підписав закон, який дозволяє іноземцям служити у Нацгвардії. Про це йдеться на офіційному сайті Президента, передає кореспондент Львівського порталу.

nacgvardija

Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Національну гвардію України» щодо удосконалення правових засад діяльності Національної гвардії України. Відповідний закон був прийнятий Верховною Радою України 24 грудня 2015 року.

Закон уточнює правові засади діяльності та повноваження Національної гвардії України, регламентує організацію, порядок несення служби підрозділів Нацгвардії та їх взаємодію з правоохоронними органами, органами місцевого самоврядування та Міністерством оборони України.

Закон також регламентує чисельність Національної гвардії України.

Відповідно до Закону, Командувач Національної гвардії України призначається на посаду Президентом України за поданням Міністра внутрішніх справ України та звільняється з посади Президентом України.

Закон також надає право іноземцям та особам без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України у добровільному порядку (за контрактом), проходити військову службу в Національній гвардії України. Ці випадки регламентуються Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Фото: focus.ua

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...