ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові з’явиться «Кримський дім»

|

Львівська міська рада проголосувала за надання в оренду приміщення по вулиці Тесленка для організації «Кримського дому». Про це Крим.Реалії повідомив співзасновник, керівник західноукраїнського офісу ініціативи «КримSOS» Алім Алієв.

крим

«Приміщення розташоване в районі ближнього центру, приміщення досить великої квадратури, близько 500 квадратних метрів, але потребує капітального ремонту», – розповів Алієв.

Найближчим часом оцінять розмір витрат і почнеться збір коштів для проведення ремонтних робіт. «Кримський дім» об’єднає кілька громадських організацій, які надаватимуть послуги переселенцям.

«Ми будемо займатись соціальною консультацією, юридичною, психологічною допомогою. Також будуть освітні проекти: курси мов, курси з гри на музичних інструментах, вокал, танці – це культурологічні проекти. Також у «Кримському домі» проходитимуть дискусії, покази фільмів, за необхідності там можна буде отримати гуманітарну допомогу. Для нас дуже важливо, щоб «Кримський дім» у Львові став майданчиком для взаємодії як людей, які приїхали сюди, так і тих, хто живе тут постійно – для місцевих і переселенців, а також щоб генерував нові ідеї для Львова», – поділився керівник західноукраїнського офісу «КримSOS».

Фото: ТСН

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...