ОСТАННІ НОВИНИ

Цього тижня у Львові відкриють пам’ятник Вербицькому

|

У Рік 200-річчя від дня народження о. Михайла Вербицького у Львові відкриють та освятять пам’ятник. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

pam_yatn_verb_1450889536_613x705.93870967742_3_0

Пам’ятник встановлять на розі вулиць Бандери – Чупринки – Вербицького. Освячення та відкриття пам’ятника відбудеться у неділю, 27 грудня, о 13.00.

Автори пам’ятника Володимир і Андрій Сухорські. Пам’ятник має висоту 2,9 метра. Композиція складається з бронзової скульптури – постаті о.Михайла Вербицького та гранітної стели, на якій вирізьблені ноти мелодії Українського Славня.

Виготовлення та встановлення пам’ятника відбувається за доброчинні пожертви.

Для координації всіх дій, пов’язаних зі спорудженням пам’ятника створено громадський комітет, співголовами якого є відомі громадські діячі Ігор Калинець і Тетяна Крушельницька.

Довідка

Замовником на проектування, виготовлення та встановлення пам’ятника є Львівське суспільно-культурне товариство “Надсяння”.

У 2013 році проведено Всеукраїнський відритий конкурс на кращу концептуальну ідею пам’ятника, на який було подано 21 конкурсний проект.

У Львові Михайло Вербицький провів 13 років свого життя, де він закінчив гімназію та навчався у Львівській греко-католицькій духовній семінарії.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...