ОСТАННІ НОВИНИ

«Опозиційний блок» і БПП найбільше «пригріли» екс-регіоналів

|

Кожний десятий депутат, який пройшов до районної ради від партії «Блок Петра Порошенка», – колишній регіонал. Загалом із 1668 колишніх депутатів-регіоналів, 335 знайшли собі прихисток в «Опозиційному блоці», а 330 – в БПП. Про це сьогодні, 23 грудня, під час прес-конференції заявила аналітик МАГ«Цифра» Іванна Фединчук, повідомляє Львівський портал з посиланням на Львівський прес-клуб.

ef1e87d4a9

«Із 15 тисяч новообраних депутатів районних рад в Україні 5 тисяч – це колишні депутати. У західній частині України колишніх депутатів трішки більше, ніж загалом в Україні», – каже Іванна Фединчук.

Прогнозуючи майбутні районні ради, аналітики очікували, що такі партії, як «Наша Україна» і «Фронт змін» опиняться в БПП, «Партія регіонів» – в рядах «Опозиційного блоку», а “Батьківщина” збереже своїх членів. Щодо «Батьківщини» прогнози виправдали себе. Незважаючи на те, що ряди партії “Батьківщина” поповнили представники різних партій,  дві третини депутатів є тими, хто представляв її в 2010 році.

«А ось члени ПР знайшли своє місце майже в кожній партій. В «Опозиційному блоц” їх є лише на п’ять депутатів більше, ніж в БПП. Вони є у всіх радах в Україні. Їх менше на території Західної України – є лише в Закарпатті та на Волині. У Львівській області немає взагалі, – каже експерт.
Іванна Фединчук зауважила, що гучні слова про люстрацію – це всього лише слова.

«Залишається питання, чи будуть ці колишні представники “Партії регіонів” переймати цінності та працювати над програмою, яку ставить перед собою «Блок Петра Порошенка». Інше питання: яку модель поведінки надалі оберуть ці особи. Наскільки вони будуть компромісними. Чи вони не схочуть відновити проекти партії регіонів або комуністичної партії», – запитує Іванна Фединчук.

Також колишніх регіоналів прихистили партії «Відродження», Аграрна партія України, «Наш край» та Народна партія.
«Ці депутати керуються не ідеологічними позиціями. А більше тим, хто є сьогодні при владі. І при зміні влади ці депутати знову змінять свої погляди», – вважає керівник МАГ «Цифра» Назар Бойко.

Експертів дивує, що досі суспільство не обурилося такими масовими фактами перефарбування колишніх регіоналів.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...