Львів’ян запрошують на симфонічний оркестр корейських музикантів

|

У Львівській обласній філармонії у суботу, 26 грудня, о 18.00  відбудеться симфонічний оркестр за участі корейських музикантів – срипальки Кім Наюн та диригента Кім Янг Кеун. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі філармонії.

filarmonia (1)

Скрипалька Кім Наюн не вперше виступить з оркестром філармонії. Так, нещодавно вона взяла участь у концертному турне Академічного симфонічного оркестру філармонії, де виконала Концерт для скрипки Н. Паганіні та  сольну партію у творі А. Вівальді – «Чотири пори року».

Кім Наюн переможець численних міжнародних конкурсів. Кім Янг Кеун – Генеральний директор, диригент Пусанської філармонії Womann’s, почесний членом Словацької музичної академії в м. Братислава.

Корейські музиканти подарують у своєму виконанні львів’янам та гостям міста найкращі зразки симфонічної та скрипкової  музики.

Серед творів, Увертюра «Гебриди, або Фінгалова печера» Фелікса Мендельсона. Ця знаменита морська печера знаходиться на невеликому острівці Стаффа, що лежить у шотландського узбережжя Великобританії. Свою назву на честь епічного героя Фінгала (Фінна Маккула) печера отримала від шотландського поета Джеймса Макферсона. Згідно ірландським легендам велетень Фінгал побудував дамбу, що сполучає Шотландію та Ірландію. Коли композитор Фелікс Мендельсон (автор знаменитого Весільного маршу) в 1829 році відвідав печеру, то він був настільки вражений дивовижною грою луни в її залах, що це надихнуло його на створення увертюри під назвою «Гебріди або Фінгалова печера».

Концерт для скрипки з оркестром № 2 Генріха Венявскі, отримав найбільшу популярність. Після концертів Паганіні він є найчастіше виконуваним і записуваним концертом для скрипки. Ідея твору народилася взимку 1855 р., однак реалізована була лише через сім років.

Продовжиться вечір чарівною музикою Михайла Глінки – Увертюрою до опери «Руслан і Людмила», що поєднує якісну симфонічну музику з безпосередніми музичними враженнями, отриманими від оркестрової музики російського класика  — Глінки.

Симфонія № 8 «Незакінчена» Франса Шуберта написана  у 1822 році і містить дві завершені частини, замість традиційних для класичного циклу 4-х. Через це симфонія отримала назву «Незакінчена».

А справжнім подарунком для слухачів буде – Фантазія на корейські народні теми «Аріранг».  Любителі музики, безумовно, перенесуться в атмосферу корейських мотивів і народних традицій.

Фото: lviv.tv

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...