ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра маленькі львів’яни проведуть акцію «Збережемо життя ялинці»

|

Завтра, 22 грудня з 10.00 до 14.00 год. Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр проводить щорічну акцію «Збережемо життя ялинці», на якій учні шкіл Львова пропонують безліч творчих альтернатив хвойним деревам, щоб лишень зберегти їм життя. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Метою акції є донести до жителів міста важливість проблеми збереження ялинок напередодні новорічних та Різдвяних свят; допомогти людям навчитися бути уважними до світу, що оточує їх, побачити в ньому те, що вимагає любові та захисту, запропонувати альтернативу живій ялинці — зробивши добру справу для природи і при цьому не відмовившись від звичаїв», – зазначають організатори.

Найкращі роботи презентують на щорічній виставці на площі Ринок біля центрального входу до будівлі Ратуші.

Роботи учнів оцінюватимуться за номінаціями: «Новорічна композиція», «Різдвяна композиція», «Краща композиція з використанням штучного матеріалу», «Краща композиція з використанням природного матеріалу».

Окрім цього, буде відзначено композицію призом глядацьких симпатій, за яку може проголосувати кожен, хто буде оглядати виставку.

«Запрошуємо усіх, кому не байдужий наш навколишній світ, завітати 22 грудня на площу Ринок та підтримати учасників акції. Сподіваємося, що усі ці роботи надихнуть львів’ян та гостей міста виготовити власну різдвяну композицію, а не купувати живе ялинкове дерево», – зазначають організатори.

Фото: vicarman.blogspot.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...