ОСТАННІ НОВИНИ

Правоохоронці закликають львів’ян убезпечити домівки на свята

|

Незабаром Новий рік та Різдвяні свята. Для когось – це час відпочинку, а от квартирні крадії працюють, не покладаючи рук. Тому управління поліції охорони у Львівській області звертається до громадян, щоб вони подбали про власні оселі, передає кореспондент Львівського порталу.

охорона

Усі застережні заходи не зайві, коли мова йде про збереження майна. Найбільш дієвий спосіб захисту помешкання – встановлення охоронних систем. А, серед запропонованих на ринку охоронних структур, поза конкуренцією – Поліція охорони, в минулому ДСО.

В умовах сьогодення лише Поліція охорони – це група фахівців, які справно і вміло виконують покладені на них обов’язки. Як тільки з Вашого помешкання надходить сигнал тривоги, за 3 хвилини до оселі приїжджає озброєний наряд працівників поліції. Вони, професійно діючи, унеможливлять проникнення до помешкання злодія.

Перевага Поліції охорони перед іншими недержавними охоронними структурами у тому, що лише наряди цієї служби виїжджають на затримання із вогнепальною зброєю. Знаючи це, злочинці рідше наважуються залізти до помешкання, що під охороною ПО. Та, якщо все таки йдуть на це, – їх одразу ж затримують.

Працівники цієї служби постійно вдосконалюють свою професійну майстерність у навчальних центрах і тирах. Проходять психологічну і тактичну підготовку. А також курси підвищення кваліфікації у спеціальних вищих навчальних закладах Вінниці та Рівного.

Окрім того, служба охорони оснащена своїм автопарком. Як тільки повідомлення про тривогу надходить на пульт, одразу ж до оселі виїжджає машина з нарядом, яка чергує поблизу.

Майже всі районні центри мають свої відділки. Охороняють не лише квартири, а й будинки, гаражі та господарські приміщення. Встановлюють системи охорони за добу. У приватних будинках монтаж систем охорони триватиме дещо довше. Адже тут потрібно встановити і різноманітні системи доступу, й відеокамери.

Оселі охороняються багаторівневими системами захисту, які передбачають як охорону по периметру помешкання, так і вікон, дверей та внутрішніх приміщень. Для власників домашніх тварин передбачені окремі сповіщувачі.

Є ще й додаткові послуги, наприклад, тривожна кнопка. Це спеціальний брелок, за допомогою якого можна викликати наряд поліції охорони у випадку, якщо на вас напали у під’їзді, ліфті, поряд з домом, або ж у квартирі.

Отож, найнадійніший спосіб захиститись від квартирних злодіїв один – це скористатися послугами поліції охорони.

Для замовлення охорони звертайтесь за  телефонами 0800-502-220; 097-050-22-20 (Київстар), 073-050-22-20 (Лайф), 099-050-22-20 (МТС).

Фото: bezpeka.sumy.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...