ОСТАННІ НОВИНИ

Цимбалюк планує вивести львівську «Батьківщину» на якісно новий рівень

|

Новий голова Львівської обласної організації партії «Батьківщина», колишній голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк береться змінювати ситуацію на Львівщині на краще. Про це він заявив на Урочистому з’їзді депутатів місцевих рад ВО «Батьківщина», передає кореспондент Львівського порталу.

цимбалюк

Згідно зі статутом ВО «Батьківщина», політрада визначає виконувача обов’язків обласного осередку партії, а виборча комференція –затверджує. Тобто Михайла Цимбалюка офіційно оберуть керівником Львівської обласної партійної організації «Батьківщина» в середині березня.

«Після з’їзду депутатів місцевих рад ВО «Батьківщина» завдання, які я поставив перед собою щодо рефортування обласного осередку, часткого змінились. А точніше, відкорегувались. Є над чим працювати. Ми хочемо сьогодні пропонувати конкретні рецепти як відродити село, як створити нові робочі місця, тощо.

Лідер партії вимагає, перш за все, проаналізувати результати місцевих виборів. Ми повинні нашим депутатам дати конкретні доручення, довести чітку позицію лідера партії. Настав час їм відстоювати інтереси громади», – розповів Михайло Цимбалюк.

цимбалюк1

Через прийдешні зміни голова Львівської осередку партії «Батьківщина» вважає, що не всі депутати задоволені його кандидатурою.

«На мою думку, однопратійці сприймають мене неоднозначно, переживають, тому що в партії відбуваються зміни. «Батьківщина» повинна отримати нове дихання, вона має відроджуватися. Ми в силах змінити все. Через це дехто чекає змін із насторогою, інші – з очікуванням. Але приємно, що багато однопартійців підходили до мене і висловлювали слова підтримки, готовність працювати в світлі нових вимог», – сказав Михайло Цимбалюк.

За його словами, «Батьківщина» має потужний депутатський корпус у Львівській обласній раді.

«Ми маємо фахівців бюджетної сфери, низку інших депутатів, досвідченого голову фракції Юрія Гудиму. Усі вони будуть ревізувати програми, які приймалися у попередніх скликаннях. Ми вдамося до фінансового аудиту роботи органів місцевого самоврядування в радах усіх рівнів нашої області. Ми перевіримо ефективність використання бюджетних коштів на усіх рівнях. Звичайно, це непростий процес. Але ми проводитимемо його як на рівні обласної влади, та і на рівнях районів, міст, селищ та сіл. Всюди, де є наші депутати. Додатково залучатимемо й інших фахівців-професіоналів. Я переконаний, що нам до снаги змінити ситуацію на краще на Львівщині взагалі. І це буде завданням для партійних організацій: продукувати рецепти покращення життя наших співгромадян. І не лише тим, хто став депутатами», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Фото: Олег Огородник

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Цимбалюк проста та порядна людина, зробив багато добрих справ на попередніх посадах!

  2. Харизматичний лідер, автритетний та толерантний керівник! Успіхів Вам, Михайле Михайловичу на новій посаді

  3. Повністю погоджуюсь з попередніми коментарями, тільки хочу додати, що “Батьківщина” завжди була і буде самою сильною партією, а п. Цимбалюк підтримуватиме її на тому ж або й ще вищому рівні.

  4. Нарешті “Батьківщина” починає відроджуватись! Ніхто не заперечить,якщо сказати,що все це завдяки п.Цимбалюку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...