ОСТАННІ НОВИНИ

У селах Львівщини хочуть спинити пияцтво і заборонити продаж алкоголю вночі

|

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка звернеться до депутатів обласної ради із пропозицією ухвалити рішення щодо обмеження продажу алкоголю в нічний час на території області. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

lechenie_ot_alkogolizma

Це питання обговорили під час засідання Ради єпископів Львівської області в ЛОДА у четвер, 10 грудня.

“У селах існує велика проблема із пияцтвом. Якщо не вжити заходів – отримаємо непоправні наслідки. Влада зі свого боку шукатиме шляхи розв’язання проблеми працевлаштування та зайнятості мешканців сіл. До прикладу, на Львівщині планується реалізувати проект “500 успішних господарств”, який дозволить селянину, працюючи на власних земельних паях, отримувати прибуток. Окрім того, ми задіяли народні доми Львівщини, де проводяться різноманітні мистецькі акції та зустрічі. Я переконаний, що кожен мешканець області, який матиме альтернативу, зайвий раз не піде у шинок чи алкомаркет”, – зазначив Синютка.

Також очільник області запропонував священнослужителям у кожній парафії пропагувати здоровий спосіб життя та оприлюднити звернення про шкоду алкоголю.

Своєю чергою Владики розповіли голові ОДА, що у деяких церквах функціонують недільні школи, де проводять час і молодь, і старші за віком люди. В цьому питанні дуже багато залежить від пароха на селі, чи може він згуртувати громаду і чимось зацікавити.

Також Олег Синютка повідомив, що найближчими днями відбудеться зустріч з головами сільських та селищних рад Львівщини щодо вищезгаданих питань.

Зазначимо, що на засіданні Ради єпископів Львівської області  були присутні очільники Єпархій православних та католицьких церков Львівщини.

Фото: alcobarrier.com.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...