ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові суд ніяк не може довести до кінця справу двох «наркобаронів»

|

У Львові два контрабандисти наркотиків пом’якшили собі вирок у Львівському апеляційному суді, прокуратура – не згідна. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

екстазі

Як повідомляється, під час досудового розслідування доведено, що двоє осіб вчинили умисні тяжкі злочини, пов’язані із незаконним обігом психотропної речовини у великому розмірі, а саме контрабанді з метою збуту близько 1 500 таблеток “екстазі”.

За вказані кримінальні правопорушення вироком Старосамбірського районного суду останніх засуджено до 8 років 6 місяців реального позбавлення волі з конфіскацією майна.

Не погодившись з таким вироком, захисники засуджених оскаржили його в апеляційному порядку. Відтак ухвалою апеляційного суду Львівської області від 2 березня поточного року вирок суду першої інстанції змінено та безпідставно призначено більш м’яке покарання ніж це передбачено законом, зокрема у виді 5 років позбавлення волі, звільнивши їх від відбування покарання з випробуванням.

При цьому свою вину зловмисники визнали лише в ході апеляційного провадження, а негативні наслідки від їхніх злочинних дій не настали, виключно, завдяки своєчасному втручанню працівників правоохоронних органів.

Прокуратура теж не погодилась з таким рішенням суду та внесла касаційну скаргу.

Як наслідок, Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ погодився з позицією прокурора, що обране апеляційним судом Львівської області покарання не відповідає тяжкості злочинів та особам засуджених. Тому вказане провадження скеровано на новий апеляційний розгляд.

Фото: www.officeplankton.com.ua

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Цих суддів апеляційного суду Львівської області віддати під суд . Без хабаря таке рішення не могло бути прийнято , у цих хабарників конфіскувати усе майно і посадити за грати .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...