ОСТАННІ НОВИНИ

З Канади маленьким львів’янам-інвалідам передали сотню колясок

|

Більше 100 інвалідних колясок та інших засобів пересування українці Канади передадуть пораненим і дітям з особливими потребами. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

коляски

Вже вкотре громада українців Канади надає допомогу людям з особливими потребами в Україні. Цього разу до Львова приїхав контейнер з інвалідними візками та іншим реабілітаційним обладнанням.

Гуманітарний вантаж з Канади завтра, 11 грудня, об 11.30 год. передадуть Навчально-реабілітаційному центру «Джерело», проспект Червоної Калини 86а.

Контейнер з гуманітарною допомогою був подарований і відправлений організаціями: Конгрес Украінців Канади – Відділення Торонто і комітет Євромайдан Канада. Комплект поставки містить більше 100 інвалідних колясок та інших засобів пересування, щоб допомогти пораненим, які потребують додаткових засобів пересування. Також вантаж включає обладнання, призначене для молоді та дітей з особливими потребами.

Направлена допомога буде поширюватися серед 4 одержувачів, у тому числі: Навчально-реабілітаційний центр «Джерело», Львівський військовий госпіталь, Шпиталь ім. Шептицького та Червоний Хрест м.Суми. За останніх півроку українська громада Торонто вже відправила до України 3 контейнери медичного та реабілітаційного обладнання.

Фото:  inlegal.com.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...