ОСТАННІ НОВИНИ

Незабаром у ПП «Рава-Руська - Хребенне» з’явиться додаткова смуга руху для подорожуючих

|

У пункті пропуску «Рава-Руська–Хребенне»  в напрямку виїзду з України 8 грудня розпочато будівельні роботи по розширенню «горловини» в місці з’єднання української та польської частин цього пункту. Про це Львівськоум порталу повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Львівській області.

9131306c-cf79-4721-b1c2-47e36f908e50

«Таке розширення дасть можливість виділити додаткову смугу руху, що створить більш комфортні умови для швидкого перетину кордону подорожуючими та призведе до збільшення пасажиропотоку у цьому пункті пропуску. Орієнтовний час очікування на перетин кордону громадянами після завершення митних формальностей скоротиться удвічі», – йдеться у повідомленні.

«Все це для того, щоб покращити, прискорити, зробити більш ефективним перетин кордону та митне оформлення товарів» – зазначив очільник Державної фіскальної служби України.

ada4d7cd-af67-4107-a1af-2b7d1a46dbce

Будівельні роботи заплановано завершити до 12 грудня поточного року.

Нагадаємо, 13 листопада цього року під час робочої поїздки до Львова Голова ДФС Роман Насіров відвідав пункт пропуску для автомобільного сполучення «Рава-Руська». Оглядаючи територію пункту пропуску, Роман Насіров висловив думку щодо необхідності розширення до трьох смуг з кожної сторони коридору для в’їзду автотранспорту в Україну та запровадження спільного контролю з польською стороною для збільшення пропускної здатності пункту та уникнення черг.

Фото: ДФС

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...