ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові зберуться розробники ігор зі всієї України

|

У Львові 30 січня відбудеться найбільша в Західній Україні конференція для розробників ігор – GameDev Conference 2016. Подія збере понад 400 учасників, а тематика доповідей охопить усі етапи створення ігор – від виникнення ідеї до виходу на глобальні ринки. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

33fbfff88b4739dcf8f2cd9fbe2c19ce

Своїм досвідом поділяться близько 40 спеціалістів галузі: девелоперів, дизайнерів, паблішерів та власників студій з України і з-за кордону.

Конференція проходитиме в 5 потоків:

-GameDev Business – про монетизацію та локалізацію ігор, організацію game-студій, мотивацію працівників, маркетингові стратегії;

-GameDev Tech – про особливості роботи з ігровими рушіями, ігрові механіки і технічні питання розробки ігор;

-GameDev Art – про те, як зробити яскраву графіку, якісний звук та оригінальних персонажів;

-GameDev Indie – досвід незалежних розробників: історії успіхів і невдач, методи швидкої розкрутки, корисні інструменти та лайфхаки;

-Workshops – практичний потік, де під керівництвом досвідчених розробників можна буде зробити щось своїми руками.

Програму події доповнить ігрова частина: шоу-кейси, представлення розробок геймджему та презентації іграшок-фіналістів конкурсу Yodo Game Award. Розробники матимуть нагоду зібрати відгуки від колег та експертів і позмагатись за звання найкращих у 7 номінаціях. До участі в конкурсі можна подавати готові ігри або ідеї ігор, розроблені у 2015 році.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...