ОСТАННІ НОВИНИ

Від завтра у львівських кав’ярнях можна буде залишати книжки для «Фронтової бібліотеки»

|

Завтра,10 грудня, у Львові офіційно стартує кампанія «Фронтова бібліотека» зі збору книжок для військових, які перебувають в зоні АТО. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДПС України Західного регіону.

фронтова бібліотека

Метою акції є формування невеликих переносних бібліотек для підрозділів, які несуть службу на Сході України.

Протягом грудня-січня коробки для збору літератури стоятимуть у понад 30 книгарнях та кафе Львова. За цей час організатор акції – ЛММГО “Молодіжне Об’єднання “Граніт” – планує зібрати не менш як 20 наборів по 25-30 книжок. Кожен набір збалансовано складатиметься з історичної та художньої літератури.

Набори відправлятимуть не персонально окремим бійцям, а організовано у підрозділи, щоб виконувати роль своєрідного буккросингу на передовій. Для зручності військовослужбовців книжки запаковуватимуть у спеціально виготовлені розмальовані дерев’яні коробки, в яких буде зручно зберігати, переносити та транспортувати літературу.

Щоб книги не стали предметом спекуляції (перепродажу, тощо) кожна з них маркуватиметься штампом «Бібліотека АТО», виготовленим за ескізом А. Єрмоленка.

Перші дві «Фронтові бібліотеки» вже до кінця цього року відправляться до прикордонників під Маріуполь. Їх відправлять військовослужбовцям з Львівського та Мостиського загонів, які з липня місяця виконують завдання в зоні АТО.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...