«Шахтар» програв, але залишився у Єврокубках

|

Учора, 8 грудня, «Шахтар» на виїзді програв «ПСЖ» з рахунком 2-0, проте третє місце у групі дозволяє «гірникам» весною зіграти у Лізі Європи, передає кореспондент Львівського порталу.

shahtar

Перший тайм «гірники» зіграли доволі вдало. Єдиної серйозної помилки припустився Антон Каніболоцький, віддавши м’яча просто у ноги Ібрагімовичу, проте Златан пробачив українську команду.

Голи вболівальники побачили вже у другому таймі. Спочатку відзначився Лукас Моура, прицільно пробивши під штангу. У цьому моменті в Каніболоцького не було шансів врятувати свою команду. «Шахтар» пішов вперед, створивши декілька напівмоментів, але реалізувати їх так і не вдалось. «Поховав» усі шанси «гірників» на нічию Златан Ібрагімович, завершивши швидку атаку парижан наприкінці матчу.

Шведський «Мальме» поступився «Реалу» з рахунком 8-0, що забезпечило «гірникам» третє місце у групі та вихід у плей-офф Ліги Європи.