ОСТАННІ НОВИНИ

Незабаром розпочне роботу Фабрика Святого Миколая

|

У понеділок, 14 грудня, о 13.30 розпочне свою роботу Фабрика Святого Миколая у приміщенні Українського Католицького Університету (вулиця Хуторівка  35а). Про це Львівському порталу повідомили організатори.

2fbdd00f-1081-40f4-b18a-421b20d0a7b2

«Фабрика Святого Миколая – це місце, що наповнене чарівним духом зимових свят та доброти. Впродовж 14-17 грудня тут працюватимуть Помічники Св. Миколая. Цього року близько 500 старшокласників, студентів та молодих людей зі Львова зголосилися допомогти Чудотворцю  прийти безпосередньо до домівок діток, до яких Святому Миколаю самостійно складно знайти дорогу», – зазначили організатори.

Цього року на церемонію відкриття Фабрики завітає театр “Золота молодь” (вихованці Навчально-реабілітаційного центру “Джерело”) та представлять свою виставу за твором Лесі Українки “Струни голоснії”.

За словами організаторів, фабрика працює для того, щоб цей дух прийшов в День Святого Миколая до кожної дитини, незважаючи на достаток родини чи стан здоров’я. «Робота Помічників Чудотворця тут дуже інтенсивна та розділена на такі відділи: прийом подарунків, видача адрес потребуючих дітей, сортування, пакування, перевірки якості запакованих подарунків. Волонтери працюватимуть дуже старанно, адже до найочікуванішого дитячого зимового свята залишилися лічені дні та від усіх нас залежить чи не згасне віра у диво та добро у серцях дітей нашого міста», – пояснили вони.

Цього року помічники Св. Миколая традиційно завітають до дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, а також до дітей, чиї батьки учасники або загинули в зоні АТО.

Відтак організатори запрошують усіх людей доброї волі відвідати Фабрику Святого Миколая та долучитися до акції «Миколай про тебе не забуде»

«Ми радо приймемо іграшки, солодощі, канцелярське приладдя, дитячі книжки, засоби гігієни. Подарунки просимо приносити  до 17 грудня на Фабрику Святого Миколая, яка працюватиме в приміщенні Українського Католицького Університету за адресою вулиця Хуторівка  35а (з 10.00 до 19.00). Також запрошуємо долучитись до акції водіїв-помічників Св. Миколая, котрі мають можливість допомогти нам з перевезенням Помічників та подарунків ввечері 18 та 19 грудня 2015р. від Фабрики Св. Миколая до домівок малюків, які з нетерпінням чекають візиту від волонтерів Чудотворця», – йдеться у повідомленні.

Довідка

Миколай про тебе не забуде — щорічна благочинна акція, започаткована у Львові в 2001 році молодіжною громадською організацією «Академія Української Молоді» з метою збору подарунків для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей. Проводиться на всій території України напередодні дня святого Миколая. Метою акції є допомогти кожному наслідувати гарний приклад діянь Чудотворця та принести свято, радість, віру в чудеса з подарунками та вітаннями від Св. Миколая  малюкам, котрі цього потребують. Завданням акції є зібрати та роздати подарунки (солодощі, іграшки, книжки, фарби, олівці, зошити, засоби гігієни) для тих діток, які могли би залишитися без нашої або батьківської уваги, а також створити особливу чарівну атмосферу свята.

У 2014 році вдалося рознести подарунки для 3000 потребуючих дітей Львова, волонтерами акції стало понад 500 учнів старших класів та студентів львівських ВНЗ.

Учасником акції може стати кожен охочий у зручний для себе спосіб: волонтери – працюють на Фабриці святого Миколая, розносять подарунки дітям, меценати – надають пожертви та подарунки для діток, партнерські організації та спільноти – організовують збір подарунків в навчальних закладах, релігійних громадах та ін., перевізники – волонтери та партнерські організації, які можуть надати транспортні послуги для перевезення волонтерів та подарунків, засоби масової інформації – надають інформаційну підтримку та висвітлюють перебіг різних етапів заходу.

 

 

 

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...