ОСТАННІ НОВИНИ

IT-Чемпіонат з призовим фондом у півмільйона гривень розпочав набір

|

Розпочалась реєстрація для участі в Міжнародному IT-Чемпіонаті «Золотий Байт 2016» – найбільшому міжнародному ІТ-чемпіонаті для талановитої молоді. Призовий фонд становить 500 000 грн. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

чемпіонат

Щороку в Чемпіонаті беруть участь понад 10000 осіб з України, Казахстану, Чехії, Білорусі, Латвії, Литви та Естонії. Тема Чемпіонату – Invent Create Change. Організатор – Комп’ютерна Академія ШАГ.

Цього року додається нова номінація від Intel – Internet of Things (IoT) – конкурс інноваційних проектів з розробки інтернет-речей. Концепція інтернет-речей (IoT) – це тісна інтеграція реального та віртуального світів, в якому спілкування між людьми та пристроями відбувається за допомогою мережі Інтернет.

Міжнародний ІТ-Чемпіонат «Золотий Байт» – платформа для об’єднання молодих ІТ-спеціалістів, стартаперів, інвесторів, бізнес-ангелів і великих компаній. Це можливість для талановитих програмістів, дизайнерів і винахідників отримати пропозиції щодо роботи від світових ІТ-компаній, а стартап-проектам – інвестиції та підтримку.

Так, зокрема, фіналісти минулорічного конкурсу команда Helko створили унікальний проект – «розумну гантель» – спортивний снаряд, який фіксує виконання вправ і передає їх в мережу, що дозволяє отримувати детальну статистику та рекомендації щодо виконання вправ. Зараз команда активно співпрацює з компанією Intel, а також займається розробкою власної концепції Connected Gym і створенням масштабного продукту для світових ринків.

Натомість, команда з Маріуполя LiveHroom стала бронзовим призером Міжнародного фіналу конкурсу в номінації «Web Design». Фіналісти підкорили членів журі проектом, котрий дозволяє здійснювати спільний перегляд фільмів. Зараз команда активно веде переговори з інвесторами щодо підтримки свого проекту.

Ще один конкурсант Андрій Маранов розробив революційну програму Araned, яка дозволяє друкувати на 3D-принтері кістки реального розміру. З цим стартапом Андрія запросили на конференцію Thiel Foundation Summit у Сан-Франциско (США), де він отримав ґрант у розмірі 300 000 грн. для розвитку свого проекту. Крім того, що команда стартапа була учасником конференції у Кремнієвій долині, проект вже встиг отримати низку стипендій та нагород, зокрема ґрант Noosphera Ventures, та дійшов до чверть фіналу конкурсу від Ericsson.

«Золотий Байт – 2016» запрошує всіх, хто захоплюється комп’ютерними технологіями та дизайном, взяти участь у Чемпіонаті та довести, що саме їхні ідеї гідні успіху на світовій арені. Заявку для участі в чемпіонаті можна залишити на офіційному сайті. Учасниками можуть бути школярі, студенти та випускники.

Номінації Чемпіонату:

Startup Сhallenge (конкурс програмних проектів);

Internet of Things (конкурс інноваційних проектів з розробки Інтернет-речей);

Networking Technologies (номінація для системних адміністраторів);

Mobile Development (конкурс мобільних додатків);

Game Design (конкурс створення ігор);

Character Design (конкурс створення ігрових персонажів);

Web Design (конкурс web-проектів);

Short Movie (конкурс короткометражних фільмів);

NoSQL Expert (конкурс додатків для роботи з базами даних);

Junior Competition (конкурс для дітей, віком 10-14 років).

Генеральними партнерами Чемпіонату є провідні компанії в сфері ІТ: InterSystems, Intel, Dell, Wolf, StearlingStudio. Інноваційний партнер – Microsoft.

Додаткова інформація – за тел.: (044)537-22-60, або на e-mail: support@goldenbyte.org.

Фото: ЛМР

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...