ОСТАННІ НОВИНИ

У Львівській ОДА шукають нових працівників

|

Голова обласної державної адміністрації Олег Синютка оголосив відбір на керівні посади у Львівській ОДА. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

робота

Відкритий конкурс оголошено на посади керівників семи структурних підрозділів. Зокрема, п’яти директорів департаментів: міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва; економічної політики; паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження; дорожнього господарства, транспорту та зв’язку; екології та природних ресурсів, а також начальника управління туризму та курортів та директора Державного архіву Львівської області.

Участь у відборі можуть взяти участь особи, які:

– є громадянами України;

– не досягли встановленого граничного віку перебування на державній службі (65 років);

– мають вищу освіту (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст, магістр);

– мають загальний трудовий стаж роботи не менше 5 років.

Кандидатури на згадані керівні посади у Львівській ОДА відбиратиме конкурсна комісія, у складі дев’яти осіб, серед яких провідні експерти, представники українського бізнесу та освіти.

Для участі у попередньому відборі слід до 18 грудня 2015 року подати наступні документи:

– заяву та згоду на обробку персональних даних (зразок заяви);

– аплікаційну форму (аплікаційна форма);

– копії документів про вищу освіту (з додатками до диплому);

– копію паспорта громадянина України;

– копію трудової книжки.

За результатами розгляду кандидати на посади керівників структурних підрозділів ОДА допускаються до тестування. У разі успішного складання тесту, претенденти запрошуються на співбесіду із членами конкурсної комісії. Потім комісія обере кандидатів, яких рекомендуватиме голові облдержадміністрації для призначення на відповідну посаду.

Контакти: відділ кадрової роботи та нагород апарату облдержадміністрації, тел. (032) 2999-119, 2999-597, 2999-492, email: kadryvd@loda.gov.ua. (м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 232, 245).

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...