ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра під ЛОДА очікуються бунти через виселення маршруток

|

Завтра, 8 грудня, під Львівською ОДА можуть продовжитися пікети перевізників і пасажирів. Люди не хочуть, щоби кінцеву зупинку з Приміського вокзалу перенесли на Стрийський автовокзал. Про це у коментарі Львівському порталу повідомив колишній керівник департаменту транспорту і зв’язку Львівської облдержадміністрації Володимир Гарбуз.

12316208_942786089108350_7680936214842550920_n

Як Львівський портал уже повідомляв, страйкарі грозилися продовженням пікетів, якщо влада не залагодить цю ситуацію до кінця понеділка.

За словами Володимира Гарбуза, нині влада міста і облдержадміністрації не прийняла ніякого рішення по цьому питанню. Натомість пікетувальників запросили завтра, 8 грудня, о 16 годині на нараду.

Також він зазначив, що перевізники вже так-сяк погодилася переїжджати на Стрийську, але от пасажири на це не згодні.

На питання про те, чи будуть пікетники завтра продовжувати акцію біля Львівської ОДА, Володимир Гарбуз відповів: «Зрозумійте, я цього не вирішую, я не є головою страйкового комітету і не організовую цього всього. Тому, не знаю, що може бути там о 9 годині».

Втім, на його переконання, страйк швидше за все таки буде.

«Я схиляюсь на 99,9%, що страйк буде… Настільки мені відомо, голови селищних рад налаштовані завтра їхати до Львова», – наголосив він.

 

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Я вкотре наголошую: люди, які живуть за містом, є ЗАРУЧНИКАМИ монополії маршрутників. Комунального транспорту, у якому можна було б хоч трохи економити, нема, тож, на відміну від міста, яке має принаймні трамвай-тролйбус . змушені платити щоразу зростаючу варітість проїзду. ( утому числі студенти) . Часто на наачання чи роботу змушені добиратися, окрім сільської маршрутки, ще й двома львівськими. Питання: ДЕ ОБІЦЯНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ КВИТОК?????? ДОКИ ТРИВАТИМЕ МОНОПОЛІЯ МАРШРУТНИКІВ НА ЗАМІСЬКИХ ЛІНІЯХ??????

  2. Пенсіонер напевне постійно їздить на трамваї, раз уявлення немає про ситуацію з виселенням маршрутів, або велику пенсію щоб добиратись з пересадками.

  3. Дебілізм . Чому перевізники не вимагають , що б кінцевою зупинкою усіх заміських маршрутів різних напрямів був приміський вокзал ? Львів буде завжди в заторах .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...