ОСТАННІ НОВИНИ

Михайло Цимбалюк: Я багато знаю про львівських політиків, але поки волію тримати інтригу

|

«Я знаю дуже багато кулуарної інформації про більшість львівських політиків. Але поки що триматиму толерантну політичну інтригу. Проте, коли прийде час, – я матиму що сказати», – заявив новий голова Львівської обласної організації партії «Батьківщина», колишній голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк в інтерв’ю виданню Zaxid.net.

5

За його словами, рішення очолити обласний осередок партії було для нього непростим.

«Але Львівщина для мене – небайдужий край. Також я знаю дуже багато процесів, які відбувалися як ззовні, так і з середини. Знаю про партії, які функціонують на Львівщині, знаю їх лідерів. Багато з них стали політичними туристами, пристосуванцями… Я поки що не буду їх зачіпати, хіба що вони зачеплять мене. Відтак – потримаю толерантну політичну інтригу. Але я багато знаю і прийде час – я матиму що сказати. А поки що наводитиму лад в «Батьківщині». Я розумію, чому опоненти роблять з цієї теми таку сенсацію. Адже в наших політичних сил на Львівщині практично одне електоральне поле. Я буду створювати умови, щоб на ньому працювати чесно. Наскільки це можливо в політиці», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Нарешті львівська “батьківщина” тримала керівника такого високого рівня! Батьківщина починає відроджуватися!

  2. п. Юрій, що Ви таке пишете? Та Ви погляньте на всі інші партії і покажіть мені хоча б одну, яка б так довго трималася на такому високому рівні!!! Це свідчить про кадрову збіднілість? Навпаки, всі призначення надзвичайно вдалі!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...