Як відзначатимуть День Збройних Сил України у Львові

|

У неділю, 6 грудня відзначається 24-та річниця Дня Збройних Сил України, який був встановлений постановою Верховної Ради України в 1993 році. Це свято відзначається в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні Сили України».

1

Як повідомили Львівський портал у прес-службі Львівської міської ради, у суботу, 5 грудня, о 17.00 год. у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбудеться урочистий вечір та концерт, з нагоди 24-ї річниці Збройних Сил України.

Під час урочистого вечора продемонструють відеофільм «Побратими», присвячений 24-й річниці Збройних Сил України. Серед виконавців концерту – капітан Іван Шерстюк, Маша Манцурова, Ліля Ваврін, дитячий театр танцю «Левеня», Софія Федина, гурт «Мері», співачка Андріана, гурт «Антитіла», Ніна Матвієнко.

У неділю, 6 грудня, о 8.30 год. випускники Національної академії сухопутних військ покладуть квіти до Алеї Слави та Пам’ятних Знаків військових частин і установ Львівського гарнізону.

О 9.30 год. на Личаківському цвинтарі (поле почесних поховань №67, 76) розпочнеться ритуал вшанування загиблих військовослужбовців в зоні АТО, покладання квітів до могил загиблих військовослужбовців.

У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла об 11.00 год. відбудеться святкова Літургія з нагоди 24-ї річниці Дня Збройних Сил України.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...