Олена Підгрушна виборола «бронзу» на Кубку світу

|

Українська біатлоністка Олена Підгрушна завоювала бронзу у першій індивідуальній гонці Кубка світу нового сезону, не допустивши жодного промаху. Про це повідомляє УНІАН.

Pidhrushna

В Остерсунді (Швеція) завершилася індивідуальна гонка в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону сезону 2015/16, в якій українка Олена Підгрушна здобула першу нагороду сезону для українського біатлону – бронзову медаль.

Наша спортсменка досить стрімко пройшла дистанцію по швидкості і стала однією з чотирьох біатлоністок, які не допустили сьогодні жодного промаху на вогневих рубежах – 20 влучних пострілів. У підсумку, українка відстала від переможниці на 37.8 секунди. на 5,5 секунди випередивши Тіріль Экхофф (Норвегія), яка посіла 4-е місце.

Перше місце в цій гонці посіла Доротея Віерер (Італія) – 42 хвилини 17.0 секунди, друге – Марі Дорен-Абер (Франція) – 14,1 секунди відставання (2 промахи).