«Карпати» поступились «Шахтарю» в останньому матчі сезону

|

Сьогодні, 3 грудня, львівські «леви» в Одесі поступилися донецькому «Шахтарю» з рахунком 3-0, передає кореспондент Львівського порталу.

Karpaty

Попри численні атаки «гірників» у першому таймі підопічним Йовічевіча вдалося вберегти свої ворота. Перший гол вболівальники побачили на 56-ій хвилині. Бразилець Едуардо, котрий вийшов на заміну, переграв голкіпера «Карпат» Романа Підківку.

Львів’яни пішли вперед, на що «Шахтар» відповідав швидкими контратаками. Одна з них завершилася голом. На 86-ій хвилині Ісмаїлі вдало поцілив у кут, подвоївши перевагу «гірники».

Після другого голу «Карпати» «посипалися» та пропустили третій. Гол забив кращий бомбардир «гірників» Алекс Тейшейра.

Після цієї поразки «Карпати» займають 7-е місце у турнірній таблиці з відривом у 2 очки від донецького «Олімпіка», котрий у неділю зіграє на виїзді з дніпродзержинською «Сталлю».