ОСТАННІ НОВИНИ

Україна сьогодні може знову почати постачати вугілля із зони АТО

|

Поставки антрацитового вугілля із зони проведення антитерористичної операції можуть поновитися вже сьогодні, 30 листопада. Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин, передає Укрінформ.

вугілля

«Як тільки ми відновимо лінію “Каховська-Титан”, постачання (антрацитового вугілля – ред.) із зони АТО буде відновлено. Я знаю, що вагони, які уже були навантажені, готові до відправки. Як тільки буде розуміння наших кроків, я думаю, що постачання буде відновлено. Це вже сьогодні може відбутися. Мова йде про легалізовані схеми постачання», – сказав міністр.

Він пояснив, що відновлюючи одну з ЛЕП, Україна незначною мірою поновлює електроживлення на території Криму. Водночас, це не вирішить проблеми з електропостачанням і кримсько-татарські активісти матимуть можливість продовжувати свою акцію.

“Частина йде на забезпечення Херсонської області, частина – на непідконтрольну територію. Це не більше 200 мВт. Мені складно оцінити, що це їм дозволить, у будь-якому випадку, це не більше 20% від того об’єму, який вони споживають”, – розповів Демчишин.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...