ОСТАННІ НОВИНИ

Порошенко переконав Раду ЄС продовжити санкції проти Росії

|

Під час Кліматичного саміту ООН Президент України Петро Порошенко зустрівся з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском, де чиновники обговорили продовження санкцій проти Російської Федерації. Про це пише на сайті Президента, передає кореспондент Львівського порталу.

санкції

Глава держави докладно поінформував Президента ЄР про розвиток ситуації на Донбасі, наголосивши, що Росія та підтримувані нею бойовики продовжують ігнорувати Мінські домовленості.

Петро Порошенко і Дональд Туск погодилися, що санкції проти Росії мають бути продовжені до повного виконання Росією її зобов’язань за Мінськими домовленостями.

Президент Туск відзначив, що всі країни ЄС високо цінують свою єдність у ставленні щодо агресії проти України.

Співрозмовники також обговорили розвиток ситуації в Сирії і погодились із тим, що участь Росії більше створює проблеми, ніж допомагає їх вирішувати.

Президент відзначив, що, попри складну ситуацію на фронті, Україна ні на крок не зупиняється на шляху реформ та демонструє реальний прогрес.

Петро Порошенко наголосив, що з 1 січня 2016 року почне діяти зона вільної торгівлі між Україною та ЄС, що покликано зміцнити торговельні відносини з ЄС та економічну незалежність України.

Співрозмовники обговорили питання безвізового режиму. Президент відзначив важливість, яку український народ незмінно надає питанню безвізового режиму з Європейським Союзом.

Петро Порошенко запросив Дональда Туска відвідати з візитом Україну у зручний для нього час.

Фото: www.president.gov.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...