ОСТАННІ НОВИНИ

«Львівгаз» пояснив захмарні цифри у квитанціях: у всьому винна держава

|

У «Львівгазі» стверджують, що проблем з нарахуванням коштів за газ немає, натомість проблема полягає у високих цінах на блакитне паливо, яке встановила держава. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі «Львівгазу».

газ

Як повідомляється, нарахування за газ споживачам із лічильниками проводиться на підставі показань їх приладів. Українським законодавством передбачено, що для точного визначення обсягу використаного газу споживачу необхідно щомісяця станом на 1-ше число передавати показання лічильника у газове господарство. Якщо ж дані лічильника відсутні, або передані всередині місяця, обсяги спожитого газу за цей період визначаються розрахунковим методом.

“Якщо споживач дисципліновано у визначений термін подає показання свого лічильника, то, відповідно, точні обсяги спожитого газу будуть відображені у рахунку. Споживачам, які не подають показань лічильників, обсяг спожитого газу визначається розрахунковим методом” – розповів перший заступник голови правління ПАТ “Львівгаз” Володимир Король.

Отож, якщо споживач отримав рахунок в якому вказано розрахункові, а не фактичні обсяги спожитого газу, це означає, що підприємству вчасно не надані показання його лічильника. В таких випадках компанія передбачила можливість для споживачів вказати показання лічильника та дату їх зняття відривному талоні рахунку. Ці дані потраплятимуть в автоматизовану програму обліку. Відповідно до фактичних показань лічильника споживачу буде автоматично проводиться перерахунок. Результати проведеного перерахунку будуть враховані при формуванні рахунку в наступному місяці.

«В рамках роз’яснень щодо нарахувань, ми також готові до тісної співпраці як з правоохоронними органами, так державною адміністрацією. Адже площина проблематики полягає не так у самій процедурі нарахувань, яка визначена законодавством та діє уже впродовж шести років, як у високих цінах на газ та низькій платоспроможності наших людей. Тому, сподіваємося, що органи державної влади зі свого боку також долучаться до активного роз’яснення норм законодавства, які визначають процедуру нарахування за газ та порядок дій споживача» – додав Володимир Король.

Нагадаємо, що останнім часом у Львові побільшало скарг на завищені цифри у квитанціях за газ мешканців.

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. о тільки пенсіонери так можуть писати. Додаткові наповнювачі – це що? Шановний Ви розумієте що вся газова система є повністю герметичною і газ там подається під тиском! З допомогою яких технічних засобів туди можна щось домішати? Як щось можна домішати у систему водопостачання. теплопостачання? Але люди в нас на жаль не лише з фантазією, але й без освіти. Бо наприклад всі розповсюджуть версію, що домішують повітря, але те що повітря в домішку з газом призводиться до вибуху, то вже таке.

  2. “…споживачу необхідно щомісяця станом на 1-ше число передавати показання лічильника у газове господарство.”
    А мені вже 20.11.2015 р. т.зв. “розрахунковим методом” нарахували понад 130 м3 при середньомісячному (за 6 років) споживанні 23 м3. Після довгої розмови по телефону (097-900-92-09) підказали зробити фото лічильника так, щоб в кадр попав і № лічильника і надіслати його за адресою ( contact@lv.104.ua ). Саме так я і зробив. Сподіваюся, що зроблять коригування.
    Для своєчасного виявлення таких “розрахунків” бажано зареєструватися на http://www.104.ua і створити там свій “Кабінет”

  3. Було б непогано , якщо б нагазовані працівники пояснили на якій підставі вони розмішують газ додатковими наповнювачами , в результаті такої хімізації зменшується теплотвірна здатність газу і збільшуються його споживання населенням що приводить до завищених показників лічильників і відповідно цифри на оплату за газ . У мене є лише газова побутова плитка , за останні три місяців покази газового лічильника значно зросли ніж у попередні місяці , такий “газ” не хоче запалюватися від вмонтованих у плитку електрозапальників а лише його можна запалити сірниками .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...