ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові запрацював осучаснений антитерористичний центр

|

У п’ятницю, 27 листопада,  в управлінні Служби безпеки України у Львівській області презентували оновлений антитерористичний центр. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

центр лода1

Центр обладнаний сучасною комп’ютерною технікою та відповідними програмами. Координує роботу центру начальник Управління СБУ у Львівській області Віктор Андрейчук.

«Ми повинні завжди бути готовими до будь-яких загроз. Тому наш регіональний антитерористичний центр облаштовано найсучаснішим обладнанням, за допомогою якого можна запобігти будь-яким проявам терору на території міста та області. Механізми, якими він оснащений, вже випробували у зоні АТО. На сьогодні антитеростичний центр при Управлінні СБУ у Львівській області можна назвати найсучаснішим в Україні», – зазначив Віктор Андрейчук.

центр лода

За словами Віктора Андрейчука, кожен важливий об’єкт у місті та області, де може виникнути терористична загроза, паспортизований. Зокрема, йдеться про вокзали, летовища, лікарні тощо.  Працівники центру мають змогу побачити на моніторах усі поверхові плани споруди та найбільш вразливі місця. Після виявлення місця загрози, координаційна група зможе планувати антитерористичну операцію та оперативно їй протидіяти.

Також працівники центру завдяки встановленим камер спостереження відстежують ситуацію на вулицях міста. Сучасне обладнання дозволяє побачити навіть номерні знаки автомобіля.

Зазначимо, що в  координаційну групу центру входять представники всіх правоохоронних та силових відомств.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...