ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’янам не рекомендують купувати житло в новобудовах

|

Львівська міська рада застерігає мешканців від купівлі квартир у багатоповерхових будинках, які будують без необхідних погоджень та дозволів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі міської ради.

забудови

Як зазначив начальник управління архітектури ЛМР Юліан Чаплінський, зараз готують документи в правоохоронні органи  по 3 об’єктах, де ведеться будівництво без необхідних погоджень.

«Йдеться про «Хмельницький Холл», що на вул.Хмельницького, 284а. Містобудівні умови та обмеження на цю забудову не видавались, а продаж квартир тут у повному розпалі. На вул. На Нивах замість 4-поверхового будинку будують 9-поверхівку. Є порушення щодо поверховості на вул.Шевченка, 307а. Тож просимо мешканців бути уважними при купівлі житла в новобудовах.

Подібна ситуація і на вул. Варшавській-Сосновій, де містобудівні умови та обмеження видані на будівництво 3-поверхового будинку, а забудовник он-лайн вже продає квартири в 16-поверхововму будинку», – зазначив Юліан Чаплінський.

Як раніше повідомляв Львівський порталкількість незаконних будівництв у Львові зростає разом з корупційними схемами на будівельному ринку.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...