ОСТАННІ НОВИНИ

Як діти учасників АТО власноруч створювали ялинкові прикраси з деревини

|

Вчора, 25 листопада, діти, батьки яких є учасниками АТО, взяли участь у творчому майстер-класі з виготовлення ялинкової прикраси з деревини. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

mksverlyk5

mksverlyk4

«Під час майстер-класу дітки уважно і з цікавістю в спеціально обладнаній майстерні під наглядом консультанта-фахівця власноруч виготовляли ялинкову прикрасу «вогняну мавпочку» з деревини. Адже наступний 2016 рік – це рік вогняної мавпи. Власне, це хороша нагода зробити тематичний подарунок своїм батькам», – розповіла консультант-фахівець творчої майстерні «Сверлик», в якій і проходив майстер-клас.

mksverlyk3

mksverlyk6

Захід організовано в рамках благодійної акції «Подаруймо дітям радість» благодійного марафону «Львів соціальний».

«До нас наближається одне з найулюбленіших свят дітвори – День Святого Миколая. Так, з цієї нагоди організовано майстер-клаc, який охопив творчі вміння, поєднання майстерності ручної праці, концентрацію уваги на деталях та навики художнього розпису. Ми вдячні керівництву творчої майстерні «Сверлик» за прояв соціальної відповідальності та подаровані миті радості нашим діткам», – зазначив в.о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

mksverlyk8

Фото: ЛМР

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...