«Шахтар» поступився мадридському «Реалу»

|

Королівський клуб переграв донецький “Шахтар” на “Арені-Львів” з рахунком 3-4. У кінці поєдинку донеччани ледь не звели рахунок до нічиєї, передає кореспондент Львівського порталу.

Роналду

Більшу частину зустрічі “гірники” провалили повністю, що цілком відобразилось на табло. на 70-ій хвилині рахунок був вже 0-4, а в “Шахтаря” ще не було реального моменту для взяття воріт. У складі “Реалу” відзначилися Карвахаль та Модрич, а дубль на свій рахунок записав Криштіану Роналду.

В кінці поєднку “Шахтар” почав діяти переконливіше і ледь не здобув нічиєї. Спочатку на 77-ій хвилині реалізував пенальті Тейшейра, а на 83-ій забив Дентіньйо. Мадридці пішли вперед, за що на 88-ій хвилині їх покарав Тейшейра. Стадіон гнав “гірників” вперед, проте зрівняти рахунок підопічним Луческу так і не вдалось.

Загалом рахунок 3-4 залишив приємні враження як у гравців, так  у вболівальників. Шведський “Мальме” вдома поступився “ПСЖ” з рахунком 0-5, тому “Шахтар” має усі шанси грати у плей-офф Ліги Європи.